top of page

Léto v Bosonohách v plném proudu

Letní období je v plném proudu, dostavily se parné dny a děti si užívají dlouho očekávané a vytoužené prázdniny, doby volného času, zábavy, výletů, nových poznání, nových přátel…

Dovoluji si dětem, jejich rodičům, ale samozřejmě i všem ostatním popřát skvělé prázdniny, případně dovolené, které v průběhu léta prožijeme. Každý podle svého, někdo u moře, jiný na chalupě, další v horách, a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna, co vše je možné ve volném čase prožít. Po dobu dvou let byla součástí našich letních prázdnin výstavba kanalizace, která nám náš „relax“ přinejmenším narušovala. Vzhledem k tomu, že se stavba chýlí ke konci a na většině ulic jsou práce téměř hotové, toto poslední letní omezení už není tak velké… Vydržme to, prosím, až do zdárného dokončení.


Touto cestou si Vás dovoluji pozvat na již tradiční letní kulturní akci SUDOVAL. Letos to bude 30. jubilejní ročník. Koná se od 29. 7. do 30. 7. 2022 v areálu myslivecké chaty. V pátek začíná v 18.00 hodin zábavou. Všem Vám přeji, abyste si volný čas užili plnými doušky každý podle svých představ a zpět do školy a do práce se vrátili odpočatí a plni pozitivní energie.


Váš starosta,

Miroslav Sojka
bottom of page